Zástupce zřizovatele

Pro zaměstnance

Akce školy

Program "Řemesla"

Střední škola řemesel Kunice realizuje ve školním roce 2015/16 program "Řemesla" pro žáky Mateřské školy Zámecká školička, s.r.o.

Programy EVVO

Střední škola řemesel Kunice realizuje již několik let celou škálu aktivit s ekologickou tématikou. Více o těchto aktivitách naleznate v sekci EVVO.

Soutěž

Střední škola řemesel Kunice pořádá ve školním roce 2016/17 již 4. ročník kuchařské soutěže pro žáky oborů vzdělání kategorie "E" s názvem ZLATÁ VAŘEČKA.

Workshop pro žáky vycházejících ročníků ZŠ

Za účelem představení jednotlivých oborů vzdělání a prohlídky školy pořádá Střední škola řemesel Kunice pro žáky vycházejících ročníků základních škol pracovní workshopy.

Pro objednání se na pracovní workshop nás můžete kontaktovat na emailu ssrkunice@ssrkunice.cz nebo na tel. čísle 323 665 483.

Střední škola řemesel Kunice,

příspěvková organizace se sídlem

K Učilišti 18, Všešímy

251 64  Kunice

IČO: 00 410 233

email: ssrkunice@ssrkunice.cz

e-Podatelna: ssnpv@kr-s.cz

ID datové schránky: iyyybpp

Doplňková činnost

Střední škola řemesel Kunice realizuje v souladu se zřizovací listinou a na základě živnostenských listů doplňkovou činnost (zejména ubytování a stravování). Více informací lze nalézt zde.