Zástupce zřizovatele

paní Bc. Lacinová Martina

Pro zaměstnance

O škole

Střední škola řemesel Kunice je speciální střední škola, poskytující střední vzdělání s výučním listem žákům ze základních škol praktických, základních škol speciálních či základních škol, u kterých je pedagogicko-psychologickou poradnou či speciálně pedagogickým centrem diagnostikován důvod pro vzdělávání ve speciální střední škole.

Škola se nachází v pěkném přírodním prostředí 20 km od Prahy. Pro žáky ze vzdálenějších míst je k dispozici internát, kde mohou být ubytováni od pondělí do pátku. Výše měsíčního poplatku za ubytování je 650,- Kč , stravné při plné penzi činí 80,- Kč na den.

Zřizovatelem Střední školy řemesel Kunice je Středočeský kraj, školné se neplatí.

Střední škola řemesel Kunice,

příspěvková organizace se sídlem

K Učilišti 18, Všešímy

251 64  Kunice

IČO: 00 410 233

email: ssrkunice@ssrkunice.cz

e-Podatelna: ssnpv@kr-s.cz

ID datové schránky: iyyybpp

Doplňková činnost

Střední škola řemesel Kunice realizuje v souladu se zřizovací listinou a na základě živnostenských listů doplňkovou činnost (zejména ubytování a stravování). Více informací lze nalézt zde.