Ekologický týden 2026
24. 4. 2026
Tento rok jsme pojali tak, že každý den měl program vymyšlený jeden obor. Začali jsme v pondělí, kdy prodavači připravili exkurzi do AHV ekologický servisu mezi Strančicemi a Světicemi. Pokračovalo se s kuchaři v úterý. Workshop na téma využití odpadu z kuchyně. Ve středu měli den připraveni pečovatelé. Ti si hravou formou připravili ekologickou hru spojenou s první pomocí a následně proběhla přednáška o nakupování například na Temu. Ve čtvrtek probíhal tradiční sběr odpadků v okolí školy a navštívila nás ZŠ Kunice. Ekologický program si pro ně připravili floristé. Poslední den zakončili cukráři s tématy například cestování surovin a týden zakončili ekologickým kvízem.


