Středočeský parlament
1. 4. 2026
Matěj a Dominik, žáci 2. ročníku oboru Kuchař, se včera účastnili VII. zasedání Středočeského parlamentu v budově Středočeského kraje. Děkujeme za možnost být součástí toho, co řeší například studenti z gymnázií. Byla to pro nás nová zkušenost.


